صفحه اصلی
محصولات مقالات اطلاع رسانی مشتریان ما ارتباط با ما سبد خرید
boat
boat
boat
 

1399/10/11 - 15:00
قالب ملت بلون

قالب ملت بلون

قالب ملت بلون دستگاهی برای تولید پارچه ملت بلون می باشد. این نوع از پارچه‌ها در تولید ماسک و دستمال های کاغذی و چند لایه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه این مقاله به بررسی کامل نحوه ساخت، خط تولید، قیمت و واردکنندگان برتر ایران در این حوزه می پردازیم.

قیمت خرید قالب ملت بلون برای تولید ماسک
 

ملت بلون چیست؟

ملت بلون یک روش ساخت از میکرو و نانوالیاف است که در آن یک ماده ذوب پلیمری از طریق نازلهای کوچکی که با گاز دمنده قوی احاطه شده اند، خارج می شود. الیاف تشکیل شده به طور به هم ریخته یک محصول ورقه ای را تشکیل می دهند که در تولید سیستم های تصفیه ، جاذب ، لباس و سیستم های دارویی استفاده می شود. از مزایای قابل توجه ملت بلون سادگی ، بهره وری بالا و عملکرد قابل توجه آن است. با انتخاب ترکیبی مناسب از پلیمرها با خصوصیات رئولوژیکی و سطحی بهینه ، دانشمندان توانسته اند الیاف مذاب با قطر متوسط ​​به اندازه ۳۶ نانومتر تولید کنند.

به عبارت دیگر ملت بلون (MB) فرآیندی است برای تولید شبکه های الیاف دار یا کالاهایی که مستقیماً از پلیمرها یا رزین‌ها با استفاده از هوا با شتاب بالا یا نیروی مشخص دیگری برای باریک کردن تارها به وجود می آیند. فرآیند ملت بلون یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین های فرآیند های بدون بافت است. این فرآیند منحصر‌به‌فرد است زیرا تقریباً به‌طور انحصاری برای تولید میکرو‌فیبرها ، نسبت به فیبرهایی با سایز معمولی و فیبرهای پارچه ای بیشتر به کار برده می شوند. قطر میکرو فیبرهای ملت بلون معمولاً بین ۲ تا ۴ میکرون می باشد اما گاهی آنها ممکن است به کوچکی ۰٫۱ میکرون و به بزرگی ۱۰ تا ۱۵ میکرون نیز باشند. تفاوت های بین فیبرهای ملت بلون بی‌بافت و دیگر محصولات بی‌بافت همانند درجه نرمی ، پوشش ،  شفافیت و تخلخل عموماٌ می تواند به عنوان تفاوت ها در سایز تارها شناخته شود.

 
 

پارچه‌ ملت بلون | لایه ملت بلون

این پارچه از خانواده پارچه های بی بافت مثل اسپان باند است که نقش فیلتر را در ماسک دارد. لایه ملت بلون (Melt blown) یکی از قسمت‌های مهم در ماسک است. این لایه از فیلامنت‌های منقطع تولید می‌شود. ظرافت هر یک از این فیلامنت‌ها ۱ الی ۵ میکرون است. همین ویژگی باعث افزایش ویژگی نفوذ‌ناپذیری ملت بلون می‌شود. در ماسک‌های استاندارد از این لایه استفاده می‌شود. به همین دلیل ماسک مایعات را از خود عبور نمی‌دهد. پس در برابر سایر میکروب‌ها و ذرات نانومتری و ریز در هوا نیز همانند یک سد عمل می‌کند. اما همین لایه‌ی نازک قادر است هوا را به راحتی از خود عبور دهد. یعنی زمانی که ماسک را روی دهان می‌گذارید، قادرید به راحتی نفس بکشید. اما هوایی که وارد مجرای تنفسی می‌شود، پاک و تمیز است.

ویژگی های پارچه ملت بلون در ماسک

لایه‌ی ملت بلون در ماسک به عنوان کاغذ فیلتر هم شناخته می‌شود. البته منظور از کاغذی بودن، یک لایه‌ی خشک و غیر منعطف نیست. بلکه این لایه نرم و انعطاف‌پذیر است. ملت بلون نوعی پارچه بافته نشده با الیاف‌های فوق‌العاده ریز است. این محصول کرکی و نرم، می‌تواند روغن و میکروب‌ها را در خود جذب کند. در عین حال تنفس را سخت نمی‌کند. پس همزمان با فیلتر کردن هوا، می‌تواند اکسیژن مورد نیاز را به سمت مجاری تنفسی عبور دهد. برای تولید ماسک‌های استاندارد برای کادر پزشکی و سایر کارکنان در محیط‌های آلوده (پتروشیمی، صنایع سیمان، فولاد، آزمایشگاه‌ها) از این لایه استفاده می‌شود. در واقع از دیگر ویژگی‌های لایه ملت بلون ماسک، مقاومت آن در برابر مواد شیمیایی است. به طوری که این لایه علاوه بر فیلتر کردن میکروب‌ها، مانع از ورود آلاینده‌های شیمیایی به داخل مجاری تنفسی می‌شود.

قیمت خرید قالب خط تولید پارچه ملت بلون

خط تولید پارچه ملت بلون

شرکت توسعه صنعت پارس ماشین ( پارس درایو ) نمایندگی رسمی واردات و پخش انواع قالب و دستگاه ملت بلون با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران است.


فروشنده: شرکت بازرگانی پیشرو سلامت افروز خاورمیانه


مشخصات فنی:پارچه ملت بلون 25 گرم


کشور: ایران

حداقل سفارش:100 کیلو

حداکثر سفارش: 10 تن

نوع معامله: نقدی

بسته بندی: طاقه ای

توضیحات: پارچه ملت بلون 25 گرم


اطلاعات تماس

شرکت پیشرو سلامت افروز خاورمیانه 

09109064346  بیرانوند


کلمات کلیدی:
پارچه/ملت بلون/ملت 25 گرم/ملت بافتینه/پارچه مخصوص ماسک/ماسک مخصوص کودک/فروش عمده ماسک پارچه ای/فروش عمده ماسک پارچه ای/فروش همکاری ماسک/پخش ماسک در تهران/قیمت پخش ماسک در تهران/فروش ماسک پزشکی با قیمت عمده در تهران/خرید ماسک تنفسی/فروش انواع ماسک در تهران/فروش ماسک پارچه ای/فروش ماسک پزشکی ملت دار/فروش ماسک عمده ای در تهران/اسپان ملت اسپان/

 
Oh snap! We just showed you a modal..

Because we can

Cool huh? Ok, enough teasing around..

Go to our W3.CSS Tutorial to learn more!

Modal footer

 

ارتباط با ما

تهران-خیابان فاطمی-روبروی وزارت کشور
6کوچه دوم-پلاک 19-طبقه سوم-واحد

+98 21 8605 2916دفتر

+98 9109064346موبایل

واتس اپ

info@business-ir.com

عضویت در اتاق های بازرگانی


عضویت در اتاق های بازرگانی

Powered by sa3.ir
Save
×

شرکت پیشرو سلامت افروز خاورمیانه