صفحه اصلی
محصولات مقالات اطلاع رسانی مشتریان ما ارتباط با ما سبد خرید
boat
boat
boat
 

1399/12/28 - 15:00
با بهبود اقتصاد امارات، مهاجران می‌توانند پول بیشتری به خانه بفرستند

پیش بینی می‌شود امسال با احیای اقتصاد، حواله‌های امارات متحده عربی در مقایسه با سال 2020 بهبود یابد، اما به دلیل اثرات طولانی مدت پاندمی، چشم انداز جهانی عالی نیست.

به دنبال کاهش 10-15 درصدی در سال 2020، مدیران صنعت ارز در امارات متحده عربی با وجود برخی عدم اطمینان در مورد این بخش، از بهبود حواله‌ها مطمئن هستند.

به گفته واحد اطلاعات اقتصاددان (EIU)، در سطح جهانی، حواله‌ها احتمالاً در سال 2021  به علت رکود در کشورهای میزبان هفت درصد کاهش می‌یابند زیرا ارسال پول از طرف مهاجران به خانه را با مشکل روبرو کرده است.

ادیب احمد، مدیرعامل هولدینگ مالی لولو، می‌گوید چشم انداز مثبتی برای حواله‌های امارات متحده عربی امسال وجود دارد.

" نظر ما این است که حواله و تجارت ارز، صعودی باقی خواهد ماند."

احمد گفت که احیای فعالیت اقتصادی تقویت‌کننده‌ی عظیمی در تجارت خواهد بود. مدیریت  Covid-19  و بازگشت کارگران مهاجر به امارات و فرصت‌های شغلی بهتر نیز بر جریان حواله‌ها تأثیرگذار خواهد بود.

آنتونی جوس، مدیر عامل صرافی Joyalukkas و خزانه دار در گروه ارزی و حواله (Ferg)، گفت: " این امکان وجود دارد که در این ماه رشد مداوم در حواله‌ها را ببینیم. با کاهش روپیه هند و سایر ارزهای آسیایی، جهش در حواله‌ها از امارات متحده عربی را شاهد هستیم که چشم اندازی مثبت برای بازگشت به سطح پسا پاندمی ایجاد می‌کند. "

"در این ماه می توانیم رشد مداوم در حواله ها را ببینیم. با کاهش روپیه هند و سایر ارزهای آسیایی ، جهش در حواله ها از امارات متحده عربی را شاهد هستیم و چشم انداز مثبتی برای بازگشت به سطح قبل از همه گیری ایجاد می کند. "

عماد المالک، مدیر کل بورس بین‌المللی الغریر و خزانه‌دار مشترک در Ferg، گفت: " انتظار می‌رود حواله‌ها از امارات در سال 2021 رشد کنند."

" جنبش واکسیناسیون یعنی افتتاح صنعت تفریح ​​و مسافرت. علاوه بر این، افتتاح صنعت تفریح و مسافرت نیز نشانه افزایش اعتماد در بازگشت به حالت عادی است. نمایشگاه اکسپو 2020 نیز به طور مثبت در صنعت حواله منعکس خواهد شد. "

راجیو رایپانچولیا، مدیرعامل شرکت بورس Orient، اظهار داشت: " در مورد چشم انداز عدم اطمینان وجود دارد و انتظار نمی‌رود که به سطح پسا پاندمی برگردد.

وی گفت: "در یک سال گذشته، شاهد كاهش 10 تا 15 درصدی حجم بوده‌ایم زیرا به دلیل از دست دادن شغل‌ها، كاهش یا تأخیر حقوق و دلایل دیگر، درآمد قابل استفاده كمتری وجود دارد."

وی گفت: اگر پروژه‌های بیشتری در سال جاری راه اندازی شود، تقاضا برای کارگران مهاجر بیشتر شده که این امر منجر به چشم انداز صعودی حواله‌ها خواهد شد.

7٪ افت در سطح جهانی

در سطح جهانی تخمین زده می‌شود که حواله‌ها از 666.2 میلیارد دلار در سال 2020 به 619.5 میلیارد دلار در سال جاری کاهش یابند.

بانک جهانی تخمین زده است که حواله‌های جهانی در سال 2020 هفت درصد کاهش یافته و از پنج درصد کاهش در بحران مالی جهانی در سال 2009 نیز فراتر رفته است. حواله‌های جهانی از 716.7 میلیارد دلار در سال 2019 به 666.2 میلیارد دلار در سال 2020 کاهش یافته اند.

هند با 75.9 میلیارد دلار بزرگترین دریافت کننده حواله در سال گذشته و پس از آن چین با 59.5 میلیارد دلار، مکزیک با 40.5 میلیارد دلار، فیلیپین با 33.3 میلیارد دلار، مصر با 24.4 میلیارد دلار، نیجریه با 20.9 میلیارد دلار، پاکستان با 24.1 میلیارد دلار، بنگلادش با 19.8 میلیارد دلار، ویتنام با 15.7 میلیارد دلار و اوکراین با 13.7 میلیارد دلار، بوده‌اند.

پاکستان، بنگلادش و مکزیک این روند را افزایش دادند زیرا ورودی حواله به این کشورها در سال گذشته افزایش یافت. این در حالی است که سایر کشورها شاهد کاهش بودند.

EIUگفت که حواله‌های پاکستان و بنگلادش افزایش یافته است، که ناشی از بازگشت پس انداز اتباع پس از دست دادن شغل خود و افزایش تغییر در جریان از کانال‌های رسمی است، زیرا محدودیت‌های سفر انتقال غیر رسمی حواله‌ها را به آن طرف مرز پیچیده می‌کند.

معرفی مشوق‌های جدید مالیاتی برای حواله‌ها توسط مقامات - در سال 2020 توسط پاکستان و در سال 2019 توسط بنگلادش - همچنین می‌تواند جریان‌ها را افزایش دهد.
Oh snap! We just showed you a modal..

Because we can

Cool huh? Ok, enough teasing around..

Go to our W3.CSS Tutorial to learn more!

Modal footer

 

نماد اعتماد

ارتباط با ما

قم: میدان سعیدی، ابتدای بلوار نیروی هوایی
جنب بانک سینا، طبقه دوم

+98 25 36645951دفتر

+98 9109064346موبایل

واتس اپ

info@business-ir.com


شرکت پیشرو سلامت افروز خاورمیانه
شرکت پیشرو سلامت افروز خاورمیانه در سال 1399 به طور رسمی در قم ثبت و فعالیت خود را در حوزهای مختلف مواد غذایی و شیمیایی و بهداشتی در بخش بازرگانی آغاز کرد
شرکت پیشرو سلامت افروز خاورمیانه تنها محدود به بازار های داخلی نبوده و با تمرکز بر خارج نیز توانستنه گام های شایسته ای را در عرصه ی صادرات محصولات تولیدی بردارد
Powered by sa3.ir
Save
×

شرکت پیشرو سلامت افروز خاورمیانه