صفحه اصلی
محصولات مقالات اطلاع رسانی مشتریان ما ارتباط با ما سبد خرید
boat
 

1399/10/30 - 14:00
تولیدکننده کیسه زباله چندلایه سبک با بهترین کیفیت
 

تولیدکننده کیسه زباله چندلایه سبک با بهترین کیفیت – کیسه زباله مقاوم – کیسه زباله عطری – کیسه زباله بدون بو

 

همانطور که میدانید در تولید کیسه های زباله که به عنوان کیسه های پرمصرف در بازار شناخته می شوند از مواد اولیه درجه ۲ و بعضا درجه ۳ استفاده میشود . این مواد به دلیل بازیافتی بودن دارای وزن بالاتری نسبت به مواد نو هستند که باعث می شود محصول نهایی دارای وزن سنگین تر نسبت به کیسه های تولید شده از مواد نو گردد . در واقع هرچند کیسه های زباله بازیافتی در کیلو قیمت پایینی دارند ولی هر برگ این کیسه ها دارای قیمت بالاتری نسبت به کیسه های نو دارند .همچنین کیسه های بازیافتی دارای بوی ناخوشایندی می باشند که بعضا به دلیل استفاده چندباره از مواد دارای بوی غیرقابل تحملی هستند . در صورتیکه استفاده از کیسه های نو بدون بو و حتی به درخواست مشتری دارای بوی عطری می باشد .

اگر بخواهیم جمع بندی مناسبی داشته باشیم : از نقص های بارز کیسه زباله های بازیافتی نسبت به کیسه زباله سبک – کیسه زباله بدون بو ، بوی نا خوشایند ، رنگ نامناسب ، قیمت بالاتر به ازای هر برگ و عدم کشسانی بالا می باشد.

برای فایق آمدن بر این مشکلات کارخانه تولیدی سلفون وحید در سال ۹۵ موفق به تولید کیسه های زباله دولایه گردید . در تولید کیسه زباله سبک – کیسه زباله بدون بو (چند لایه) از مواد اولیه درجه ۱ استفاده گردیده است که این امر سبب کشسانی فوق العاده ،بوی خوشایند و رنگ براق و زیبا در این نوع از کیسه ها شده است .

شرکت تولیدی سلفون وحید ، علاوه بر استفاده از مواد اولیه درجه ۱ ، به دلیل دارا بودن دستگاه های تولی چندلایه توانسته اند محصولی بسیار با کیفیت تر را روانه بازار کند که از نظر ویژگی دارای خاصیت های متمایزی می باشد . این محصول به دلیل چندلایه بودن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر پاره شدن در برابر اقلام نوک تیز می باشد . به نحوی که بسیاری از مراکز درمانی که دارای زباله های عفونی هستند ، از این کیسه ها استفاده می کنند .

از موارد حایز اهمیت این نسل از کیسه ها سبک بودن مواد اولیه استفاده شده می باشد که از جهت اقتصادی تعداد کیسه در هر کیلو را نزدیک به دو برابر کیسه های زباله عادی درجه ۲ نموده است .

 

مزایای کیسه کیسه زباله سبک – کیسه زباله بدون بو :

 •  بوی مطبوع کیسه به دلیل استفاده از مواد درجه ۱ .
 •  چندلایه بودن این کیسه ها باعث استقامت و کشسانی فوق العاده  گردیده است . برای مثال در صورتیکه حفره ای در اثر برخورد یک جسم تیز بر روی کیسه ایجاد شود به دلیل ماهیت چندلایه بودن (همانند تار و پود) لایه های بهم تنیده ، مقاومت زیادی در برابر پاره شدن و جر خوردن کیسه از محل ضربه دارد .
 • به دلیل استفاده از تکنولوژی روز دستگاه های پیشرفته کیسه زباله بدون بو – کیسه زباله سبک دارای ضخامت کمی می باشد . به طوریکه در هر کیلو تعداد کیسه زباله چندلایه تقریبا نزدیک به  ۲ برابر کیسه زباله های معمولی می باشد . برای مثال در صورتیکه ای مصرف کیسه زباله عادی یک شرکت ۲ تن در ماه باشد می بایست ماهیانه نزدیک به ۱ تن از کیسه زباله چندلایه را تهیه نماید که منجر به آزادسازی بیشتر فضای انبار می شود.
 •   لطافت مثال زدنی این نوع از کیسه ها عمل گره زدن را تسهیل می نماید .

  فروشنده: شرکت بازرگانی پیشرو سلامت افروز خاورمیانه


  مشخصات فنی:پلاستیک زباله


  کشور: ایران

  حداقل سفارش: 1تن

  حداکثر سفارش: 1000 تن

  نوع معامله: نقدی

  بسته بندی: کیسه فله25کیلویی

  توضیحات: فروش پلاستیک زباله از تولید کننده. بدون واسطه

  نکته:هر قیمت 24ساعت اعتبار دارد


  اطلاعات تماس

  شرکت پیشرو سلامت افروز خاورمیانه

  بیرانوند:09109064346


  کلمات کلیدی:صادرات کیسه زباله درجه یک/کیسه زباله درجه یک/کیسه زباله درجه یک اعلا/کیسه زباله درجه یک/کیسه زباله درجه یک صادراتی/کیسه زباله درجه یک بسته بندی/کیسه زباله فله ای/کیسه زباله صادراتی درجه یک.

 
Oh snap! We just showed you a modal..

Because we can

Cool huh? Ok, enough teasing around..

Go to our W3.CSS Tutorial to learn more!

Modal footer

 

ارتباط با ما

تهران-خیابان فاطمی-روبروی وزارت کشور
6کوچه دوم-پلاک 19-طبقه سوم-واحد

+98 21 8605 2916دفتر

+98 9109064346موبایل

واتس اپ

info@business-ir.com

عضویت در اتاق های بازرگانی


عضویت در اتاق های بازرگانی

Powered by sa3.ir
Save
×

شرکت پیشرو سلامت افروز خاورمیانه